OFFERTFÖRFRÅGAN OCH KONTAKTFORMULÄR:

FRIDHEMS ELEKTRISKA AB

Fridhemsgatan 20 B, 733 39 SALA 

Org. nr: 556991-6074


Kontor: 0224-15250

E-post: info@fridhemsel.se

Öppet vardagar 07.00-16.00



Kontaktuppgifter direkt till våra montörer finns längre ned på sidan.

MONTÖRER PÅ FRIDHEMS ELEKTRISKA AB:

Vårt team av montörer och installatörer har olika spetskompetenser inom elinstallationer.
Detta innebär att vårt företag har kapacitet att utföra de allra flesta förekommande jobb. Välkommen att boka oss!

Stefan Westman

0224-39 29 50 
stefan.westman@fridhemsel.se

Adam Westman

0224-39 29 51

adam.westman@fridhemsel.se

Christoffer Wester

0224-39 29 61

christoffer.wester@fridhemsel.se

Elias Eriksson

0224-39 29 60

elias.eriksson@fridhemsel.se

Joel Olsson

0224-39 29 55

joel.olsson@fridhemsel.se

Jonas Jansson

0224-39 29 56

jonas.jansson@fridhemsel.se

Jonatan Håfberg
073-719 8454
jonatan.hafberg@fridhemsel.se

Markus Ramberg

0224-39 29 58

markus.ramberg@fridhemsel.se

Mats Ahlin

0224-39 29 57 
mats.ahlin@fridhemsel.se

Tomas Sjöberg

0224-39 29 54 
tomas.sjoberg@fridhemsel.se