OFFERTFÖRFRÅGAN OCH KONTAKTFORMULÄR:

FRIDHEMS ELEKTRISKA AB

Fridhemsgatan 20 B, 733 39 SALA 

Org. nr: 556991-6074


Kontor: 0224-15250

E-post: info@fridhemsel.se

Öppet vardagar 07.00-16.00



Kontaktuppgifter direkt till våra montörer finns längre ned på sidan.

MONTÖRER PÅ FRIDHEMS ELEKTRISKA AB:

Vårt team av montörer och installatörer har olika spetskompetenser inom elinstallationer.
Detta innebär att vårt företag har kapacitet att utföra de allra flesta förekommande jobb. Välkommen att boka oss!

Stefan Westman
073-719 7017
stefan.westman@fridhemsel.se

Adam Westman
076-391 3838
adam.westman@fridhemsel.se

Christoffer Wester
073-515 97 70
christoffer.wester@fridhemsel.se

Elias Eriksson
076-708 3120

elias.eriksson@fridhemsel.se

Joel Olsson
073-719 8453
joel.olsson@fridhemsel.se

Jonas Jansson
073-719 8425
jonas.jansson@fridhemsel.se

Jonatan Håfberg
073-719 8454
jonatan.hafberg@fridhemsel.se

Markus Ramberg
073-719 8458
markus.ramberg@fridhemsel.se

Mats Ahlin
073-719 8450
mats.ahlin@fridhemsel.se

Tomas Sjöberg
073-719 8472
tomas.sjoberg@fridhemsel.se

FRIDHEMS ELEKTRISKA AB
Fridhemsgatan 20 B
733 39 SALA

Telefon 0224-152 50

E-post info@fridhemsel.se



Professionella hemsidor av: