FRIDHEMS ELEKTRISKA AB I SALA

Fridhemsgatan 20 B, 733 39 SALA 

Org. nr: 556991-6074


Kontor0224-152 50

E-post: info@fridhemsel.se
Offertförfrågan klicka här

Öppet vardagar 07.00-16.00

Kontaktuppgifter direkt till våra medarbetare och montörer finns längre ned på sidan.

FRIDHEMS ELEKTRISKA AB I AVESTA

Högboleden 43, 774 63 AVESTA

Org. nr: 556991-6074


Kontor0226-50 500

E-post: info@fridhemsel.se
Offertförfrågan klicka här

Öppet vardagar 07.00-16.00

Kontaktuppgifter direkt till våra medarbetare och montörer finns längre ned på sidan.

Vårt team av montörer och installatörer har olika spetskompetenser inom elinstallationer.
Detta innebär att vårt företag har kapacitet att utföra de allra flesta förekommande jobb. Välkommen att boka oss!

PROJEKTLEDARE &  EKONOMI I SALA:

Stefan Westman
Projektledare
0224-39 29 50 stefan.westman@fridhemsel.se

Christer Andersson

Projektledare

0224-39 28 30
christer.andersson@fridhemsel.se

Magnus Nordfors
Projektledare
0224-39 27 82
magnus.nordfors@fridhemsel.se

Markus Ramberg
Projektledare/kalkyl
0224-39 29 58
markus.ramberg@fridhemsel.se

Per Igersten
Projektledare/kalkyl
0224-29 49 39 per.igersten@fridhemsel.se

MONTÖRER I SALA:

Thomas Olveby Hagstrand

Montör
0224-39 28 32 thomas.hagstrand@fridhemsel.se

PROJEKTLEDARE I AVESTA:

Stefan Westman
Projektledare
0224-39 29 50
stefan.westman@fridhemsel.se

Magnus Nordfors
Projektledare/service
0224-39 27 82
magnus.nordfors@fridhemsel.se

Per Igersten
Projektledare/kalkyl
0224-29 49 39
per.igersten@fridhemsel.se

MONTÖRER I AVESTA:

OFFERTFÖRFRÅGAN & KONTAKTFORMULÄR: