FRIDHEMS ELEKTRISKA AB

Fridhemsgatan 20 B, 733 39 SALA 

Org. nr: 556991-6074


Kontor: 0224-15250

E-post: info@fridhemsel.se

Öppet vardagar 07.00-16.00

Kontaktuppgifter direkt till våra montörer finns längre ned på sidan.

MONTÖRER PÅ FRIDHEMS ELEKTRISKA AB:

Vårt team av montörer och installatörer har olika spetskompetenser inom elinstallationer.
Detta innebär att vårt företag har kapacitet att utföra de allra flesta förekommande jobb. Välkommen att boka oss!

Stefan Westman

0224-39 29 50 
stefan.westman@fridhemsel.se

Christer Andersson

0224-197 91
christer.andersson@fridhemsel.se

Per Ingersten 

0224-29 49 39

per.ingersten@fridhemsel.se

Anders Jansson

070-657 38 97
anders.jansson@fridhemsel.se

Adam Westman

0224-39 29 51

adam.westman@fridhemsel.se

Fredrik Bäckström

070-641 96 97
fredrik.backstrom@fridhemsel.se

Christoffer Wester

0224-39 29 61

christoffer.wester@fridhemsel.se

Elias Eriksson

0224-39 29 60

elias.eriksson@fridhemsel.se

Hampus Hedlund

073-829 00 29
hampus.hedlund@fridhemsel.se

Joakim Frisk

0224-39 2955
joakim.frisk@fridhemsel.se

John Lindell

070-782 16 95 
john.lindell@fridhemsel.se

Jonas Jansson

0224-39 29 56

jonas.jansson@fridhemsel.se

Magnus Nordfors

0224-39 27 82

magnus.nordfors@fridhemsel.se

Markus Ramberg

0224-39 29 58

markus.ramberg@fridhemsel.se

Mikael Andersson

0224-197 91

mikael.andersson@fridhemsel.se

Niklas Olsson

070-657 37 95
niklas.olsson@fridhemsel.se

OFFERTFÖRFRÅGAN OCH KONTAKTFORMULÄR: